• Kağıthane Oto Ekspertiz Şubesi
  • Garantili, Detaylı Oto Ekspertiz

Kağıthane Oto Ekspertiz

Randevu ve Bilgi İçin Bizi Arayın.

0850 302 76 31

0212 642 51 79

Hizmetlerimiz

İç – Dış Ekspertiz
Fren Testi
Arıza Tespit
Süspansiyon Testi
Boya Kaporta Testi
Motor Testi
Yanal Kayma Testi
Sonuç Raporu

Kağıthane Oto Ekspertiz Şubesi – İstanbul

İkinci el araç alım satımlarında kişiler bazen mağdur olabiliyorlar. Satın alınan araçta bazı sorunlar ortaya çıkabiliyor veya hasar kayıtsız diye alınan araç ağır hasar kayıtlı çıkabiliyor. Neyse ki teknolojik sistemler gelişti ve bu noktada teknolojinin de yardımıyla oto ekspertize hizmeti ortaya çıktı. Artık binlerce lira değerindeki araçları alırken aracın en ince ayrıntısına kadar baktırabiliyoruz. Aracın tüm teknik ve mekanik kontrolleri raporlanarak bizlere sunuluyor.

Kağıthane oto ekspertize hizmeti araçların motorundan, kaportasına, frenlerinden, alt takımına, amortisörlerinden elektrik aksamına kadar daha birçok detayı bizlere raporlayarak sunuyor. Oto ekspertize sayesinde siz de yıllarca biriktirdiğiniz parayı çöpe değil güzel bir araca bağlıyorsunuz. Bu noktada Oto ekspertize firmaları sizlere sonuna kadar yardımcı oluyor. Büyük masraflardan kaçınmak, arabanızın elinizde patlamasına engel olmak için küçük bir masraf olan oto ekspertize hizmetinden kesinlikle kaçınmayın. Bu noktada ekspertize hizmetleri oldukça genişledi. Artık tüm şehirlerde aracı kontrol ettirebileceğiniz onlarca kağıthane oto ekspertize firmaları var. Peki oto ekspertize firmaları ne yapıyor? Ne gibi hizmetler veriyorlar?

Oto Ekspertize Ne Yapar? Hizmetleri Nedir?

Oto ekspertize, ikinci el ve sıfır araç alım satımlarında alıcıların araçlar hakkında bilgilendirilmesini sağlar. Aracın motoru nasıl? Boya işlemi var mı? Alt takımları ne durumda? Elektrik ve beyin aksamı nasıl? Gibi tüm mekanik ve teknik detayları ele alır ve raporlar. Bu sayede aracın en ufak detayını öğrenebilirsiniz. Artık oto ekspertize firmaları sayesinde alıcılar da mağdur olmaktan kurtuluyor. Peki oto ekspertize firmaları ne gibi hizmetler verir?

* Motor testi

* Yanal kayma testi

* Fren – disk testi

* Mekanik kontrol

* Kaporta boya testi

* Ön takım kontrolü

* Beyin arıza testi

* Aydınlatma ve güvenlik testi

* Akü şarj testi

* Tramer sorgusu

Gibi testleri raporlayarak alıcılara sunarlar. Bu testler sonrasında alıcılar da araç hakkında bilgi sahibi olabilirler. Oto ekspertize firmalarının en büyük katkısı alıcıların ikinci el araç alım satımların yaşayabilecekleri mağduriyeti önlemektir. Bu noktada yaptıkları testler alıcılara da araç hakkında detaylı bilgi vermekte ve onların mağdur olmalarının önüne geçmektedir.

08503027631